Корзина
490 отзывов
+38098-300-25-01
+38098-300-25-01
+380951395655
+380983002501

Ваші запитання - наші відповіді

Яка мінімальна сума замовлення?

 

В нас немає мінімальної суми замовлення.

 

Оплата замовлення


Оплата замовлення проводиться на карту ПриватБанку. Комісіюю банку 0,5 % сплочує покупець. Якщо Ви не проплатили за замовлення протягом трьох днів, Ваше замовлення анульовується. Обов'язково потрібно відправити смс на телефон с повідомленням про вашу платіжку: фамілія, названия заказазамовлення, сума, дата, час платіжки- це є підтвердженням вашої оплати, або фото чеку.

 

Доставка

 

Доставка товару відбувається "Новою поштою", "Делівері", "Автолюксом", "Укрпоштою".

Доставка товару проводиться за рахунок отримувача. 
Термін відправки товару 48 годин (в рабочі дні).

Якщо товар оплатили до 15:00 (субота вихідний), то ми відправляємо товар того ж дня. Якщо є непередбачувані обставини, то ми повідомляємо Вам коли буде відправка. 

 

Чи є роздріб?

 

Ціни на сайті роздрібні. 

 

Що робити, якщо товар отримали з браком, або не той розмір і кольор?

 

За якість нашої продукції, ми несемо повну відповідальність перед покупцями. Якщо при отриманні товару, Ви виявили брак або пересортицю товару, ми швидко поміняємо його за наш рахунок. Якщо чогось не виявилося в наявності, тоді ми зателефонуємо і вирішимо в телефонному режимі: притримати посилку, чи відправити кошти на ваш рахунок.

 

Анулювання замовлень

 

Якщо Ви написали нам замовлення, ми відповіли на лист, виставили рахунок, але ви не сплатили протягом трьох днів і навіть не взяли трубку телефону, тоді ваше замовлення скасовується.

 

До відома:

 

Якщо Ви хочете обміняти чи повернути товар, Вам необходимо протягом 14 днів з моменту отримання замовлення (згідно «Закона о защите прав потребителя») зв'язатися з нами телефоном, вказаним на сайті.

Обов'язковою умовою обміну або повернення є те, щоб товар не був у вживанні, є етикетка, і продукція має належний товарний вигляд. Також має бути вказана об'єктивна причина обміну чи повернення товару.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів і завжди намагаємось йти на зустріч. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.