Корзина
496 отзывов
+38098-300-25-01
+38098-300-25-01
+380951395655
+380983002501

Часто задаваемые вопросы

Яка мінімальна сума замовлення?

Ми працюємо без мінімальної суми замовлення.

Що робити, якщо товар отримали з браком, не того кольору або розміру?

За якість нашої продукції, ми несемо повну відповідальність перед покупцями. Якщо при отриманні товару, Ви виявили брак або пересортицю товару, ми швидко поміняємо його за наш рахунок. Якщо чогось не виявилося в наявності, тоді ми зателефонуємо і вирішимо в телефонному режимі: притримати посилку, чи відправити кошти на ваш рахунок.

 

Як проплатити замовлення?

Оплата замовлення проводиться на карту ПриватБанку (при оплаті 30% на карту, 70% можна оформити наложеним платежем). Комісіюю банка 0,5 % сплочує покупець. Якщо Ви не проплатили за замовлення протягом трьох днів, то замовлення анульовується. Обов'язково потрібно повідомити про проплату: зателефонувати або відправити повідомлення.

Як відбувається доставка товару?

Товар відправляємо "Новойю поштою", "Делівері", "Автолюксом", "Укрпоштою".

Якщо Ви знаходитеся в Хмельницькому, можливий самовивіз.

Доставка товару за рахунок отримувача.
Термін відправки: 48 годин (в рабочі дні).

Якщо товар проплочений до 15:00 (субота - вихідний), то ми намагаємос відправити товар того ж дня. Якщо є непередбачувані ситуації, то це уточнюється по телефону.

Анулювання замовлень

Якщо Ви оформили у нас замовлення, ми відповіли на лист, виставили рахунок, але ви не сплатили протягом трьох днів і навіть не взяли трубку телефону, тоді ваше замовлення скасовується.

 

Чи є роздріб?

На сайті вказані роздрібні ціни. Мінімального замовлення немає.